O mnie

Cześć,

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga. Nazywam się Marcin Olejnik. Od 2009 roku prowadzę różnego rodzaju działalności gospodarcze. Przez ten czas byłem związany z takimi branżami jak: IT, meblarstwo, hotelarstwo, ubezpieczenia oraz agencje marketingowe.

Zajmowałem stanowiska członków zarządu, prezesa zarządu oraz prokurenta. Pracowałem też w kilku organizacjach w formie etatu na stanowiskach menadżerskich i dyrektorskich związanych z zarządzaniem, sprzedażą i marketingiem. Rozwijałem firmy zarówno lokalnie na rynku polskim, jak i na rynkach zagranicznych.

Aktualnie jestem dyrektorem działu sprzedaży i marketingu w spółce związanej z branżą ubezpieczeniową. Prowadzę też swoją agencję marketingową (Rocky Henry – outsourcing usług marketingowych https://rockyhenry.pl/ )oraz indywidualne szkolenia dla przedsiębiorców i kadr zarządzających.

Przez wiele lat nabyłem doświadczenie w różnych gałęziach prowadzenia działalności gospodarczej. Jakiś czas temu wpadłem na pomysł prowadzenia bloga, na którym będę mógł całkowicie bezpłatnie dzielić się moją wiedzą. Wiedzą, która, mam nadzieję, ułatwi wielu przedsiębiorcom rozwój ich działalności gospodarczej.

Życzę miłej lektury!

Pozdrawiam

Marcin Olejnik

Obserwuj mnie na X: marcinolejnik89 i Threads: marcinolejnik89

Podobał Ci się mój artykuł? postaw kawę